rls.rh | Pracownik produkcyjno – magazynowy
1544
page-template-default,page,page-id-1544,locale-pl-pl,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.7,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Pracownik produkcyjno – magazynowy

W związku z intensywnym rozwojem poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Oczekiwania:

  •  mile widziane doświadczenie na stanowisku magazynier,
  •  umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  •  samodzielność w działaniu, wysoka dyscyplina, bardzo dobra organizacja pracy,
  •  mile widziane doświadczenie pracy z systemami ERP.

Zakres obowiązków:

  •  przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu
  •  ewidencja ruchów magazynowych w systemie
  •  kompletacja zleceń
  •  przygotowanie surowców do produkcji

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji, umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Bogaty pakiet socjalny: (paczki dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, świadczenia okolicznościowe z okazji świąt)

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy