rls.rh | Konstruktor
1763
page-template-default,page,page-id-1763,locale-pl-pl,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-17.7,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive

Konstruktor

Poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Konstruktor

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek chłodnictwo i klimatyzacja,
  • Minimum 4 letnie doświadczenie projektowe,
  • Wiedza z zakresu materiałoznawstwa, spawalnictwa oraz obliczeń wytrzymałościowych,
  • Znajomość oprogramowania AutoCad, Inventor, SolidWorks
  • Znajomość języka angielskiego,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w projektowaniu wymienników ciepła oraz zbiorników ciśnieniowych,
  • Znajomość branży kriogenicznej, w szczególności LNG,
  • Znajomość norm i przepisów projektowych,
  • Doświadczenie w kontakcie z jednostkami certyfikującymi,
  • Kreatywność, profesjonalizm, umiejętność analitycznego myślenia, asertywność,

Zakres zadań:

  • Tworzenie i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych oraz cieplnych,
  • Utrzymywanie kontaktów z jednostkami certyfikującymi,
  • Wsparcie techniczne działu produkcyjnego w trakcie realizowanych zleceń,
  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowych,
  • Archiwizacja i nadzór nad dokumentacją konstrukcyjną.

Oferujemy:

  • Pracę w Firmie o ugruntowanej i rosnącej pozycji rynkowej
  • Ciekawe zadania i projekty realizowane dla dużych i znanych firm światowych.
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Bardzo ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość skorzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Klauzula informacyjna dla kandydata do pracy