REMONTOWA LNG SYSTEMS LOGO

Kotły Parowe Wysokociśnieniowe Typoszeregu HTO

Kotły parowe typoszeregu HTO są ekologicznymi, nowoczesnymi, wysokosprawnymi urządzeniami energetycznymi o konstrukcji trójciągowej, w których do niezbędnego minimum zredukowano konieczność obsługi wykwalifikowanego personelu. Kotły te wytwarzają parę wodną nasyconą o ciśnieniu w zakresie 0,5-10bar i wydajności pary w zakresie 200-5000 kg/h przeznaczoną do celów technologicznych oraz grzewczych. Standardowo nasza firma wykonuje część ciśnieniową kotłów ze stali kotłowej, natomiast płaszcz zaizolowany jest warstwą wełny mineralnej i osłonięta blachą ocynkowaną. Konstrukcja kotłów nie wymaga specjalnego fundamentowania, a całe wyposażenie jest bezpośrednio instalowane na kotle.
Elastyczność naszej firmy gwarantuje indywidualne podejście do Klienta dzięki czemu nasze kotły możemy kompleksowo wyposażyć w palnik oraz aparaturę sterująco-kontrolującą.
Wszystkie urządzenia wykonywane przez naszą firmę są zgodne z obowiązującymi normami oraz spełniają wszelkie wymagania bezpieczeństwa dla urządzeń ciśnieniowych zgodnie z dyrektywami UE.

[PDF] Rysunek Techniczny

Copyright www.rls.rh.pl

Ta strona używa plików cookies | Polityka Prywatności