Kariera

REMONTOWA LNG SYSTEMS jest energiczną firmą z dużą ilością szczytów, na które można się wspiąć. Znajdziesz u nas szansę zamiast granic.

Naszą pasją jest wystawianie na próbę starych sposobów myślenia, nieustannie je zmieniając i doskonaląc. Pracujemy w środowisku szybkim, dynamicznym i pełnym zmian.

Zawsze szukamy wspaniałych ludzi. Zastanów się głęboko i napisz do nas dlaczego chciałbyś z nami pracować oraz jak możesz przyczynić się do rozwoju naszej firmy.

Kontakt w sprawie rekrutacji: rekrutacja@rls.rh.pl

Aktualne oferty pracy

Poszukujemy rzetelnych i pracowitych osób na stanowisko:

          1. Operator - programista frezarki numerycznej CNC (sterowanie heidenhain)

Zakres obowiązków:

  • obsługa frezarki CNC – 3 osie
  • wykonywanie operacji technologicznych obróbki skrawaniem zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • mocowanie detalu na obrabiarce,
  • pisanie na obrabiarce programów do obróbki płaskiej,
  • kontrola detali zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • utrzymanie odpowiedniego stanu technicznego oraz dbanie o prawidłową eksploatację powierzonych narzędzi i maszyn,
  • dokonywanie pomiarów warsztatowych

Wymagania:

  • znajomość sterowania Heidenhain.
  • doświadczenie na stanowisku pracy przy obróbce elementów o dużych gabarytach oraz umiejętność samodzielnego pisania prostych  programów dla obróbki
  • dobra znajomość rysunku technicznego i technologii obróbki skrawaniem,
  • umiejętność prawidłowego doboru parametrów obróbki,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Pracę w zespole osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń,
  • Ciekawe zadania i projekty dla dużych i znanych firm światowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji

         2. Operator wypalarki plazmowej numerycznej CNC.

  • Obsługa wypalarki plazmowej, (dodatkowym atutem będzie umiejętność programowania)
  • Dbałość o jakość wykonanych elementów.

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • Znajomość rysunku technicznego i rysunków w programie maszyny,
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Pracę w zespole osób otwartych na współpracę , wymianę wiedzy i doświadczeń,

         3. Operator obrabiarek skrawających

  •  obsługa maszyn konwencjonalnych (tokarki, frezarki, wytaczarki)

Wymagania:

  • doświadczenie min. 2 lata,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • ustawianie, wymiana narzędzi,obróbka i kontrola,
  • dokładność i precyzja